Diese Webseite verwendet cookies. Bei der Verwendung dieser Webseite geben Sie Ihe Einverständnis mit ihrer Nutzung. Weitere Informationen
logo neco modra

neco modra

Vítame Vás v novootvorenej vínnej pivnici neco modra, ktorá sa nachádza v srdci jedného z najznámejších vinohradníckych miest - v Modre.

Spojením typickej tehlovej klenby, moderného dizajnu, prepracovaných detailov a pôvodných prvkov, vznikol nádherný dvojpodlažný priestor s nádychom elegancie, pričom si zachováva atmosféru vínnej pivnice. Spolu so vstupným dvorom a štýlovou terasou je pivnica neco modra pripravená privítať Vás na rodinných oslavách, posedeniach s priateľmi, svadbách, firemných večierkoch, eventoch a mnohých ďalších udalostiach, ktoré si radi spríjemníte nádherným miestom, kvalitným vínom a úžasným jedlom.

Priestory vínnej pivnice sa rozprestierajú na dvoch podlažiach. Vrchné podlažie je presvetlené veľkými oknami, je tvorené tromi miestnosťami, toaletou a vstupom na dvor – záhradu. Spodnému podlažiu dominuje originálny drevený bar, vedľa ktorého je priestor pre posedenia pri vínku, ochutnávky a podobne. Na druhej strane za mohutnými dverami sa skrýva vínna pivnica, cez ktorú tečie nasvietený potok a nádhernú atmosféru dotvára pôvodná studňa v rohu pivnice. Všetky miestnosti majú nasvietené klenby a osvetlenia sa dajú regulovať a tlmiť podľa potreby.

Celý komplex v Modre na Štúrovej ulici je možné prenajať si prázdny pre potreby eventových a reklamných agentúr, alebo spolu s našimi službami zariadený a kompletne pripravený na daný účel aj s cateringom, personálom a potrebným vybavením. Zmeňte vašu svadbu, oslavu alebo večierok na nezabudnuteľných zážitok nielen pre Vás, ale aj pre všetkých zúčastnených. Kapacita priestoru je cca. 150 osôb, podľa charakteru eventu. Priestory sú vhodné pre: firemné večierky, oslavy, svadby, eventy, ochutnávky a degustácie, tematické eventy, kongresy a množstvo ďalších významných udalostí...

  • Weinkeller geöffnet nach Vereinbarung
  • 150 Personen
  • sk
Liste der Weinkeller